Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

BIEGI PRZEŁAJOWE 2016

Data: 06.05.2016 r., godz. 13.00    3824
BIEGI PRZEŁAJOWE 2016 W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ W RAMACH PROGRAMU „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

BIEGI PRZEŁAJOWE 2016
W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM
W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ
W RAMACH PROGRAMU „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”W dniu 26 kwietnia 2016 r. w parku Granowskich w Nowym Mieście nad Pilicą odbyły się Biegi Przełajowe zorganizowane dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 uroczystym wyjściem ze szkoły z głównym hasłem biegów „Nie piję! Alkohol niszczy”. Następnie na miejscu przed pałacem, została przeprowadzona wspólna rozgrzewka i zapoznanie uczestników z trasami biegowymi. Omówione zostały reguły i główne zasady naszej imprezy. Dzieci i młodzież zostali podzieleni na cztery grupy w zależności od wieku i płci. Uczniowie z trzech kategorii biegali wokół pałacu, natomiast czwarta grupa (najstarsza wiekowo) biegła aleją kasztanową i wracała alejami wytyczonymi na linie mety pod pałac. Uczestnicy mogli w sposób bezpieczny poczuć się jak prawdziwi sportowcy, na własnej skórze odczuć smak współzawodnictwa, sportowej walki, radości.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Przebiegały w duchu fair play, każdy mógł poczuć się wygranym. Po zakończonych biegach na każdego uczestnika zawodów czekały batony i napoje. Organizatorami biegów przełajowych bylii nauczyciele: Dariusz Zgieb, Marcin Walczak.

WYNIKI BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 2016
W pierwszej kategorii zwyciężyły:
1. Agata Kamińska
2. Anna Bartyzel
3. Angelika Bartos
W drugiej kategorii zwyciężyli:
1. Piotr Tokarski
2. Sebastian Osowski
3. Piotr Bartos
W trzeciej kategorii zwyciężyli:
1. Jakub Kobus
2. Mateusz Lesiak
3. Oskar Kwiecień
W czwartej kategorii zwyciężyli:
1. Marcin Pasiński
2. Paweł Sawicki
3. Sebastian Podkowiński
4. Marcin Jopek

Opracowali:
Dariusz Zgieb
Marcin Walczak